środa, 7 września 2016

Jesienna kopertówka

Skoro musieliśmy pożegnać lato czas wyciagnać z naszych scrabookowych szufladek trochę bardziej jesienne kolory ....ja osobiście je uwielbiam...
Projektantka MargoLa z Kwiat Dolnoślaski  przygotowała wspaniały kurs na kopertówkę i właśnie według tego kursu powstała jesienna  miłosna kartka na rocznicę...

W pracy wykorzystałam brazowy karton o wym 30/30 cm ( nie posiadam bigownicy ) ale linijka ołówek i trochę matematyki się sprawdziły, liście wycięte maszynka x-cut, stempel Gorjuss i troszkę mojej wyobraźni.

Dziękuję za wspaniały kurs i miłego ogladania.  


Kopertówkę posyłam na wyzwanie :

6 komentarzy:

 1. Niepowtarzalny komplecik i cudne jesienne klimaty wyczarowałaś:) W imieniu DT Miszmasz Papierowy dziękuję za udział w naszej zabawie.

  OdpowiedzUsuń
 2. No proszę, jeden kursik, a prace tak różnorodne. Piękna jest Twoja jesienna interpretacja.
  Dziękujemy za udział w wyzwaniu Kwiatu Dolnośląskiego.

  OdpowiedzUsuń
 3. Strasznie podoba mi się oryginalność Twojej pracy. Nie chodzi mi tylko o kolorystykę, ale też i same dodatki. Kolor też jest fajny - świetnie rozjaśniłaś go pomarańczem i beżem. Całość jest piękna. Cieszę się, że przyłączyłaś się do naszej zabawy na blogu Kwiatu Dolnośląskiego. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Strasznie podoba mi się oryginalność Twojej pracy. Nie chodzi mi tylko o kolorystykę, ale też i same dodatki. Kolor też jest fajny - świetnie rozjaśniłaś go pomarańczem i beżem. Całość jest piękna. Cieszę się, że przyłączyłaś się do naszej zabawy na blogu Kwiatu Dolnośląskiego. Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajna, ciekawa praca :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Miszmasz Papierowy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękna jesień! Dziękuję za udział w wyzwaniu na blogu sklepu Miszmasz Papierowy :)

  OdpowiedzUsuń