środa, 26 października 2016

Crafty Life :)

Witajcie
Dzisiaj nie będzie kartek i fotek tylko troszkę informacji o nowym portalu CRAFTY LIFE...jeśli jeszcze nie znacie koniecznie zajrzyjcie bo już od prawie dwóch tyg.dziewczyny dzielnie doradzaja w wielu craftowych tematach.

Na poczatku chciałam wam dziewczyny serdecznie pogratulować odwagi i determinacji do stworzenia portalu i grupy która będzie nas wspierać swoja wiedza i poradami w craftowym świecie.

Zapytałyście o czym chcielibyśmy czytać na waszym blogu???

Sama prowadzę bloga od dość niedawna i jako osoba jeszcze 
 mało zorientowana i lekko zagubiona w wirutalnej rzeczywistości craftowej ,chciałabym żeby w sieci istaniała strona na której zebrane będa wszystkie informacje nie tylko pokazujące nam ogrom nowych wyzwań,ale przede wszystkim wiedzę może dla wielu wydająca się zbyt oczywista i czasem banalna jak zacząć przygodę scrabookowa i mix mediowa,gdzie znaleźć potrzebne materiały, które narzędzia się najlepiej sprawdzaja i jak ich prawidłowo używać.Jasne i przejrzyste tutoriale oraz informacje o zlotach i spotkaniach a jeżeli byłoby to możliwe forum dyskusyje gdzie miałybyśmy możliwość twórczej wymiany zdań i opini na tematy nas interesyjace.
Po układzie waszej strony widać że już całkiem świetnie to sobie wszystko poukładałyście a więc teraz tylko determinacja i realizacja i sukces będzie w zasięgu ręki a grono oddanych bloggerek zaglądających do waszego zakątka z kubkiem gorącej kawy lub herbaty na pewno z każdym dniem będzie się powiększać.

Mocno trzymam kciuki za Wasz sukces i nasze zadowolone miny za każdym razem kiedy znajdziemy czas żeby zajrzeć na wasz portal.

Pozdrawiam serdecznie cały zespół.
Agnieszka 

Więcej informacji znajdziecie na stronie:)4 komentarze:

 1. Dziękuję za miłe słowa! Mam andzieję, ze uda nam się sprostać oczekwaniom. Oczywiście planujemy materiały i dla zaawansowanych craftomaniaków(maniaczek) i dla osób początkujących... O scrapowym ABC można zresztą już teraz poczytać na anszym portalu, a i o mix media pewno tez niedługo coś się znajdzie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję jestem pewna że sprostacie a portal juz obfituje w mnóstwo wspaniałych i pomocnych informacji.Pozdrawiam Agnieszka

   Usuń
 2. Dziękujemy za miłe słowa. Będziemy starały się, żeby znalazły się tam materiały dla wszystkich - Dorota Crafty Life ;)

  OdpowiedzUsuń