czwartek, 28 lipca 2016

Specialnie dla Diabelskich Projektantek

Nie wiem czy to pora wakacji spowodowała że będę pierwsza osoba która podjęła się Diabelskiego wyzwania no ale zawsze ktoś musi być pierwszy....

Dla naszych wspaniałych projektantek stworzyłam pudełko młynek bo skoro miało być banerkowo to jest :)...Na górze pudełka znajduje się młynek wypełniony rozmaitościami do tworzenia tych naszych małych dzieł sztuki ( tak jak to robia projektantki za pomoca magicznego banerkowego młynka)...a gdy otworzymy pudełko w szufladce nie zostaje już nic bo w kartkowym świecie nic sie nie marnuje, natomiast na dnie pudełka znajduja się zadowolone dziewczyny,które zawsze maja dla nas garść inspiracji.
Miłego ogladania :)
7 komentarzy:

 1. wow! jestem zachwycona tak spersonalizowanym podejściem do wyzwania. pięknie Ci to wyszło, młyn(ek) jak żywy! dziękujemy za udział w wyzwaniu na Diabelskim Młynie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow, a ja się czuję, jakbyśmy wszystkie miały urodziny i to jest taki prezent lepszy niż tort! :) Brawo za kreatywność, odwagę i dziękuję za piękną pracę! :*

  OdpowiedzUsuń
 3. hahaha- ale pomysł! SUPER praca!!!!!! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. świetny pomysł i tyle miłych słów w naszym kierunku! :) dziękuję za udział w wyzwaniu Diabelskiego Młyna!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale cudny, niesamowity pomysł!!! Normalnie oszaleć można jak się czyta Twój czarodziejski opis. Dziękuję za miłe słowa :) Pozdrawiam !!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Łoooo, poszalałaś z tematem! Ale zdecydowanie na plus! ;) Dziękuję za udział w wyzwaniu DM! ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. I nawet jesteśmy w środku ! Super ! :))

  OdpowiedzUsuń